Redakcja  |  Współpraca  |  Reklama Współpraca

- Oferty nieaktualne -

Poszukujemy osób, które chciałyby dołączyć do zespołu Współczesnej Poezji Polskiej. Nie wymagamy znajomości żadnego języka programowania (tj. html, php itp.), wystarczy chęć pomocy. Stali współpracownicy otrzymają konto pocztowe (o pojemności 20MB) w domenie grupaphp.com. Ze względu na niekomercyjny charakter witryny nie oferujemy wynagrodzenia finansowego. Obecnie planujemy rozszerzenie strony o następujące działy:

Katalog Polskich Stron Humanistycznych Czyli zbiór linków prowadzących - głównie - do stron o literaturze (ze wskazaniem na poezję), ale również o malarstwie, grafice, fotografii itp. Do zadań redaktora działu należałoby sporządzanie krótkich kilkuzdaniowych opisów stron, wraz z ich oceną (w skali 1-10) oraz przyporządkowaniem do odpowiedniego działu. Docelowo sami autorzy stron będą mogli dodawać swoje witryny do katalogu (wtedy redaktor jedynie wystawia ocenę i zatwierdza link), ale na dobry początek potrzebna jest baza co najmniej kilkudziesięciu odnośników.

Nowe książki Informacje o nowych książkach poetyckich, pozycjach z historii i teorii literatury, także wznowienia starszych tytułów. Do redaktora działu należałoby przeglądanie internetowych witryn wydawców i zbieranie materiałów o nowościach (przykładowy news: tutaj).

Klasyka Obecnie dział "Poeci polscy. Klasyka" liczy siedem odcinków, poszukujemy osób chętnych do opracowywania informacji na tematy nowych poetów. Notka na stronie głównej "Klasyki" zostanie zmieniona, będziemy zajmować się również poetami XX wieku. Każdy odcinek powinien zawierać notkę o autorze (oprócz informacji encyklopedycznych, z chęcią widzielibyśmy tam krótkie opracowanie krytyczne, odautorskie opinie) oraz wybór wierszy.


Powyżej przedstawiliśmy nasze propozycje. Jeśli mają państwo własny, oryginalny pomysł, z chęcią mu się przyjrzymy.
Wszystkie pytania, zgłoszenia prosimy kierować na adres: grupaphp[ssss]grupaphp.com

^ do góry   
Strona istnieje od czerwca 2002 r. © Copyright Zespół 2002-2006.
Teksty są własnością autorów. Kopiowanie wyłącznie za zgodą autorów.
south beach Depresja